ספא מגע אנושי

נקלעתם לחובות כספיים ? חסר לכם סכום כסף כדי לקנות דירה או רכב ? אתם חוששים לקחת ספא מגע אנושי?

ספא מגע אנושי? כן, זו לא מילה גסה !

ישנם אין ספור סיבות שבעבורן יאלץ האדם לקחת ספא מגע אנושילכל מטרה

: הוא נמצא לפני רכישת נכס או רכב, הוא לא כלכל את עצמו נכון ובשל כך נכנס לחוב גדול , המשכורת החודשית לא הספיקה לכל הוצאות הבית , היו לו בחודש אחד כמה הוצאות לא צפויות. וכן הלאה על זו הדרך ...


flickr.com


אם כך, מה עושה אדם שנקלע לחובות ? כן, ניחשתם נכון, לוקח ספא מגע אנושי, הספא מגע אנושילמעשה נועדו לחלץ את האדם מהמצוקה שאליה הוא נקלע, לתת לו אוויר כדי להתחיל שוב ולסדר את ענייניו הכספיים, ובהמשך, להחזיר את ההלוואה שלקח לאט לאט, וכך למעשה הוא חוזר למסלול חיים תקין ללא חובות, וללא נושים. הם אלו שבדרך כלל צמודים לחובות.

בלקיחת ספא מגע אנושי, צריך לדעת לקרא היטב גם את השורות הקטנות, שם למעשה עלולה להיות המפלה שלנו. לכתחילה הכי טוב, והכי בריא עבורנו, לקחת ספא מגע אנושימאנשים שאנו מכירים, שיש יראת השם בלבבם, ורצונם הוא לעזור ולסייע לנו לקום ולעמוד על רגלנו מאותה מצוקה כלכלית אליה נקלענו.

אבל מה נעשה אם לא מצאנו חבר או מכר כזה, שיוכל לסייע לנו באותה הלוואה? קיימות הרבה קופות גמילות חסדים שיוכלו לסייע לנו לתת לנו את ההלוואה לה אנו זקוקים, ארגונים שכאלה, פועלים לטובת הציבור ומטרתם היא חסד, עזרה לזולת. במידה ואנו כן בוחרים לקחת הלוואה מהבנק, כדאי שנתייעץ ונבקש עזרה מאנשים מנוסים, כאלו שמבינים דבר, והם אלו שיוכלו לתת לנו עצה טובה אייך, ובאיזה אופן כדאי לנו לקחת את ההלוואה. בכל אופן, מה שלא יהיה תמיד כדאי לנו לחשוש מספא מגע אנושיבשוק האפור, וכן ספא מגע אנושימטיפוסים מפוקפקים, שהצרה שלנו היא למעשה קרש הקפיצה שלהם, והם בונים ומתכננים את הרווח שיצא להם בעצם ההלוואה שהם מלווים לנו, עלינו לפקוח עניים היטב סביב, ולא להקשיב להצעה כזו, שלעת עתה נשמעת טובה ומשתלמת, אבל לאחר זמן, מתבררת כטעות חמורה.